اشتباهات رایج در خرید VPN ارزان

بسیاری از افراد حین خرید VPN و یا خرید کریو به قیمت یک مورد یا سرویس قبل از مرور ویژگی های آن می پردازند. آنها ویژگی های اساسی VPN ارزان آگهی شده توسط ارائه دهندگان را مقایسه خواهند کرد و برای کمترین هزینه ثبت نام می کنند. چیزی که با VPN های ارزان نادرست است این است که برخی از آنها هزینه های مخفی دارند و پایین تر از سرویس های برتر هستند. با VPN های ارزان، کیفیت همه چیز در جزئیات است.

Cheap VPN Service

VPN های ارزان می توانند VPN های خوبی باشند. ارزان بودن همیشه به معنی کیفیت پایین نیست. VPN های ارزانی هستند که خدمات با کیفیتی ارائه می دهند. چیزی که مشترکان بلقوه نیاز به جستجوی آن دارند تنها قیمت نیست بلکه پروتکل ها، سطوح رمزگذاری، در دسترس بودن سرور، جزئیات استفاده و سیاست های حریم خصوصی داده ها است.

پروتکل های VPN خرید شده و سطوح رمزگذاری

ابتدا، VPN شما باید بایدگزینه های پروتکل را ارائه دهد. متداولترین آنها PPTP و L2TP است. اما یک VPN عالی به طور پیش فرض OpenVPN را به شما پیشنهاد می کند و L2TP/IPSec برای دستگاه هایی که هنوز OpenVPN را پشتیبانی نمی کند. OpenVPN بهترین پروتکل است که شما می توانید داشته باشید. OpenVPN تنها پروتکلی است که در معرض خطر NSA قرار نگرفته است و برای خرابی آسیب پذیر نیست زیرا منبع باز است. OpenVPN توسط بسیاری از توسعه دهندگان مستقل که می خواهند آن را پاک و خصوصی نگه دارند نظارت شده است.  L2TP/IPSec دومین گزینه خوب است که لایه های متعدد از حفاظت برای حریم خصوصی آنلاین و امنیت ارائه می دهد. VPN شما به شما حداقل رمزگذاری 128 بیتی را می دهد. رمزگذاری 128 بیتی برای همه مهاجمان غیر ممکن است به جز سازمان های مانند دولت ها برای کرک کردن. و این رمزگذاری سرعت بالایی دارد. ممکن است شما بخواهید از رمزگذاری 256 بیتی استفاده کنید، اما این رمزگذاری بسیار کند است.

جزئیات سرویس های VPN ارزان

هنگامیکه شما شروع به مقایسه سرویس های VPN می کنید، نگاه دقیقی به چیزهایی که واقعا می خواهید بدست آورید داشته باشید. برخی VPN های ارزان تنها دو گزینه پروتکل به شما ارائه می دهند و دسترسی به سرورهای آنها محدود است. با دقت حریم خصوصی و امنیت مورد نیاز خود را قبل از ثبت نام برای یک بسته که به شما حفاظت استاندارد برای اتصال را می دهد در نظر بگیرید. گاهی اوقات VPN های ارزان تنها سرورهایی در کشورهای خاص را ارائه می دهند. برخی دیگر ممکن است به شما اجازه استفاده از تعداد محدود از سرورها را در هر ماه بدهد. اگر شما نیاز به موقعیت های مکانی اضافی دارید یا نیاز دارید سرورهای بیشتری استفاده کنید، آنها هزینه بیشتری از شما می گیرند. به زودی، این سرویس های دیگر مقرون به صرفه نیست.

خرید VPN های ارزان پشتیبانی اضافی برای سرویس هایشان می خواهند. آنها ممکن است محدوده ای از پروتکل ها و سرورها را ارائه دهند. آگهی های تبلیغاتی تنها آزار دهنده نیستند بلکه می توانند شما را به سوی وب سایت های خطرناک هدایت کنند. شما می توانید به وسیله ویروس های خیلی بد و طیفی از نرم افزارهای مخرب آلوده شوید. VPN های ارزان قیمت دیگر ممکن است همچنین داده های شما را برای اشخاص ثالث به اشتراک بگذارند یا به آنها بفروشند. این اشخاص ثالث می توانند هکر ها یا آگهی دهنده ها و یا حتی سارقین باشند. همه کمپانی ها مراقب اینکه داده های شما را به چه کسی می فروشند نیستند. بنابراین از بررسی با دقت سیاست های حریم خصوصی داده های ارائه دهنده مطمئن شوید.