آیا خرید VPN و کریو امن و قابل اعتمادند؟

VPN و کریو شبکه های خصوصی مجازی هستند که از حریم خصوصی آنلاین شما حفاظت می کنند و اطلاعاتی که شما ارسال یا دریافت می کنید امن می کنند. بسیاری از مردم متعجب می شوند از اینکه چطور VPN ها امن و قابل اعتماد اند. این مقاله را بخوانید تا بهتر بفهمید که VPN ها چه هستند، چه چیزی در امنیت آنها مهم است و تا چه حد می توانید به آنها اعتماد کنید.

vpn-safe-trustworthy

خرید VPN کریو چطور شما را محافظت می کنند

این مهم است که ابتدا اصول VPN را بفهمید برای اینکه قابلیت اعتماد VPN را برآورد کنید. ابتدا، VPN ها شبکه خصوصی بین شما (کامپیوتر شما یا تلفن هوشمند شما) و سرور VPN (دروازه) از راه دور ایجاد می کنند. شبکه ها مجازی هستند، برای اینکه موقعیت فیزیکی شما مهم نیست و به لحاظ جغرافیایی می تواند دور از دروازه باشد.خرید VPN و خرید کریو ها به منظور کار به اتصال معمولی اینترنت تکیه دارند و هنگامیکه به منابع خارجی متصل می شوید اطلاعات شبکه از جهان بیرون پنهان شده است.خرید VPN و خرید کریو خود را میتوانید در parsvpn.online انجام دهید.

دوم، رمزگذاری داده ها استفاده می شود برای اینکه از امنیت اطلاعات انتقال شده بین شما و دروازه اطمینان حاصل کند، بنابراین از جاسوسی و شنود روی ترافیک شما جلوگیری می شود. این به خصوص وقتی اهمیت دراد که شما به شبکه های عمومی و نا امن از طریق Wi-Fi متصل شوید یا شبکه های شرکت را نظارت کنید.

رمزگذاری داده

اکنون که دانستید VPN چطور کار می کند باید مولفه های کلیدی و آسیب پذیر آن را دریابید. اولین و احتمالا مهمترین ، رمزگذاری است.

به عنوان یک قانون کلی، هیچ رمزگذاری ای (حتی ترکیب الگوریتم های رمزگذاری) کاملا امن نیست. با این حال، مدت زمانی که شخصی برای رمزگشایی داده های شما صرف می کند مهم است. رمزگذاری های قوی حتی با قوی ترین کامپیوتر ها نیاز به سال ها زمان دارند برای اینکه رمزگشایی شوند. این تاخیر زمان معمولا باعث می شود استفاده های کمتری از داده ها بشود.

تصور کنید که هکر بلخره اطلاعات کارت اعتباری شما را بعد از 5 سال بدست آورد زمانی است که بهر حال اعتبار آن تمام شده است. این، علاوه بر منابع پردازش عظیم که نیاز خواهد داشت، رمزگشایی را معمولا برای هکرها کاملا غیر جذاب می کند.

با این حال، این یک داستان متفاوت است هنگامیکه صحبت از منافع دولت با منابع جدی می آید. آنجا سوپر کامپیوترهایی وجود دارد که اطلاعات را بسیار سریعتر رمزگشایی می کند و به جای چندین سال چندین هفته و یا حتی کمتر طول می کشد. علاوه بر این، تئوری های دسیسه می گوید که برخی الگوریتم های متداول رمزگذاری یک درب پشتی دارد که ممکن است اجازه دسترسی به داده های شما را به دولت خاصی بدهد.

حفاظت از اطلاعات شخصی با خرید VPN

VPN بیشتر آثاری را پنهان می کند که شما معمولا زمانی که به اینترنت هستید راه می کنید. هنگامیکه شما به مرور وب سایت ها می پردازید یا چت می کنید آدرس IP شما به آسانی دیده می شود اما با VPN ها تنها آدرس های IP از دروازه VPN مشاهده می شود. این دروازه VPN هیچ اطلاعات شخصی از شما را فاش نمی کند.

در اینجا این ممکن است سوال پیش آید که امکان ردیابی افراد از طریق VPN وجود دارد. بیشتر ارائه دهندگان سرویس VPN ادعا می کنند که آنها هیچ گزارشی از فعالیت های مشتریان نگه نمی دارند. به این معنی که نباید برای هیچ کسی این امکان باشد جز نمایندگان دولت تا ارائه دهنده VPN شما را مجبور افشای اطلاعات درباره شما کند.

در حقیقت حفاظت از حریم خصوصی توسط ارائه دهندگان سرویس VPN بسیار جدی گرفته می شود زیرا این ماهیت سرویس های آنها است و حتی یک شکست کسب و کار آنها را خراب می کند. با این حال، هر شرکت در درجه اول موظف است تا قانون را رعایت کند. بنابراین، شما باید این را در نظر بگیرید که حریم خصوصی شما تا حدی که توسط قانون اجازه داده شده است حفاظت می شود و در مورد جرایم جدی و تروریسم هر شرکت موظف به همکاری با نمایندگان اجرای قانون است.

در یک نکته، اگر شما تصمیم بگیرید که سرور VPN خود را به جای ارائه دهنده تجاری مدیریت کنید، این معمولا آسانتر است برای اشخاص علاقمند تا دنبال کنند کسانی را که سرویس VPN را اجرا می کنند و بنابراین شما را پیگیری می کنند. به همین دلیل پیشنهاد شده است که از سرویس های VPN تجاری استفاده کنید حتی اگر اطلاعات فنی درباره ایجاد و پیکر بندی دارید.

VPN ها به عنوان بخشی از یک راه حل امنیتی کامل

VPN ها مهم هستند اما باید آگاه باشید که آنها تنها یک بخش از حفاظت ار امنیت یا حریم خصوصی هستند. امنیت از دستگاهی که شما استفاده می کنید (کامپیوتر شخصی، تلفن هوشمند) شروع می شود و با سایت ها، چت ها و غیره به پایان می رسد. همانطور با هر حلقه، این قویتر از ضعیفترین حلقه است.

به این معنی که امنیت و حریم خصوصی شما می تواند بخطر بیفتد حتی اگر از یک VPN بسیار امن استفاده کرده باشید اما از نصب یک آنتی ویروس قابل اعتماد غفلت کرده باشید. هیچ VPN نمی تواند شما را از کی لاگر های محلی یا دیگر جاسوسان محفاظت کند.

علاوه بر این، آخرین حلقه زنجیر را فراموش نکنید، به طور مثال تصور کنید که شما اطلاعات کارت اعتباری خود را به و ب سایت در خطر ارسال کنید. متاسفانه VPN نمی تواند به شما در این مورد کمکی بکند.

اگرچه تلاش هایی برای شناسایی منابع آنلاین خطرناک و مخرب وجود دارد، شما هرگز نمی توانید به طور کامل احساس امنیت کنید.

نظر در مورد VPN

VPN ها بخشی اساسی از راه حل امنیت اینترنت شما هستند، آنها نمی توانند توسط نرم افزارهای دیگر مانند برنامه های آنتی ویروس جایگزین شوند. بنابراین، شما نمی توانید به VPN ها تکیه کنید هنگامیکه بهترین بخشهای امنیتی را دنبال می کنید و یک ارائه دهنده سرویس VPN قابل اعتماد انتخاب می کنید.

همچنین، این مهم است که درک کنید که VPN ها با بهترین منظور ها در ذهن طراحی شده اند. زندگی آنلاین ما پر از انواع تهدیدات آنلاین است و VPN ها می توانند کاربران را از این مشکلات حفظ کنند.

به همین دلیل است که شما را تشویق به استفاده از VPN می کنیم. در نهایت به عنوان یک هشدار باید آگاه باشید که VPN ها راهی برای حفاظت از مجرمان نیست و در حقیقت راه حلی وجود ندارد. همانطور که شنیده اید حتی مشهورترین و پبشرفته ترین جنایتکارات آنلاین در بلخره گرفتار می شوند.